Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Reiki ve ilişki problemleri

Senior Member parisstgermain avatar
    Giriş Tarihi
    20-05-2007

Reiki ve ilişki problemleri

Merhabalar,
    Reiki ile ilişki problemlerinizi nasıl çözüyorsunuz???
    2. sembolü kullanmadan(bir başkasının zihnine müdahale etmemek adına) ilişki problemlerinin çözülmesi mümkün mü???
    Diyelim ki eşinizle,çocuğunuzla,sevgilinizle vs yaşadığınız ilişkiye reiki gönderdiğinizde zaten bozuk olan bağlar hemen mi kopuyor,yoksa şifaandığı da oluyor mu???
    Ben şahsen,soyut şeylere reiki gönderirken tereddütlüyüm henüz...Geçmiş ilişkilerimin bile şifalanması ve bugünümü rahat bırakması için reiki kullanamıyorum,çünkü korkuyorum..
    Zaten karışık bir dönemdeyim,bir de geçmişimi çözmem için karşıma yeni problemler çıkarsa onlarıda çözmeye çalışırken yenileri...offf gücüm yok şu an
    Siz nasıl başa çıkıyorsunuz,reiki yardımını nasıl alıyorsunuz??
    Çok kafası karışık ve uzun bir mesaj oldu sanırım kendi içinde bile çelişen çelişen çelişenn....
    Sevgilerimle,

VIP Member doktor avatar
    Giriş Tarihi
    04-10-2004

Heart

Sevgili ParisSt.,

"Zaten karışık olan hayatım..... "
    "Korkuyorum....."

sözcükleriyle süren yazınız....

Sorun diye söylemlediğiniz ,"yaşama olan tepkilerinizi" , eğer bugün cesaretle çözmeye gitmezseniz , varsa eğer yarın , "hayatınız yine karışık" olmayı sürdürecektir.

Korku, cesaretin törpüsü.. Siz korkuya mı izin vereceksiniz ? Yoksa kendinize cesaret mi vereceksiniz ?

Farkındalık-teslimiyet-eylem-sevgi...

Sevgilerile.
    Yaşam CENNET'tir.

Giriş Tarihi
    20-05-2007

Sevgili doktor,
    çok teşekkür ederim.Haklı ve yerinde uyarın alınmıştır
    Ancak ben hala sizlerin deneyimlerinizi merak ediyorum..
    Sevgilerimle,

Senior Member umutnur avatar
    Giriş Tarihi
    13-04-2007

sevgili parisstgermain ,

ben ilişikilerde genellikle gümüş mor alev ile çalışıyorum.gma çok güzel bi dönüştürücü.

ama niyetlenirken geniş bi perspektiften niyetlenmeni tavsiye ederim.yaşanılması gereken deneyimler ertelenmeden daha sakin daha tartışmasız bi süreçte yaşanıyor.

ama formdan daha deneyimli canların bu konuda tavsiyelerini ben de bilmek istiyorum.

Moderator Nymphe avatar
    Giriş Tarihi
    05-06-2007

Burda iliskilerde reiki kullanmanin yanlis veya yonlendirici yonu yok. istesen de ozgur iradeye mudahale edemezsin. buna emin ol. misal; beni cok sevsin tarzi bi durum yapamiyruz.

duygusal sifa gerektigi icin 1 ve 2 sembolleri kullanmani tavsiye ederim. niyetini "iliskimizin ikimizin de en yuksek hayrina olcak sekilde sifalanması icin" seklinde yapabilrisin.

PS: bi de kundalii reiki'yi arastirmani tavsiye ederim. sana uygunmu babinda. orda, baglarin sifalanması calismasi var. cok hizli calistigini sahsen deneyimledim.

bu illa buyuk sevgi yumagı haline gelmek demek degil. iliskinizdeki sorunlarla ilgili gerekli deneyimlerin acıga cıkması belki senin farkındalıgına katkı.

veee reiki gonderip mucize beklemiyoruz. enerjiyi vitamin hapı ( multimax ) gibi dusnup sevgili Doktorcumun soyledigi gibi kendimize bakiyoruz. aslolan biziz, aslolan bizim secimleriz.

sevgiler...

Giriş Tarihi
    20-05-2007

teşekkür ederim..Benim hayatımda senelerdir tekrarlayan,çözemediğim ilişki kalıpları var...Çözmek için defalarca kendimi ve diğer şahısları affettiğimi imgeledim,bağ kesme uyguladım,ama başarılı olamamışım ki...tekrar tekrar başka başka insanlarla aynı şeyleri yaşayıp durdum..Şimdi,kendimi de şu içinde bulunduğum an içerisinde böyle düşünüyorum,yarın ne düşünürüm bilinmez ama,enerjiler yumağına çevirmek istemiyor,usui reiki 2'yi sindirmeden diğer enerjilere uyumlanmak çok fazla istemiyorum.Başmelek enerjileri ve UR 2 uyumlu olduğum enerjiler.Zamanı gelince Ra-Sheeba alacağım,ancak sonu Reiki ile biten enerji sistemleri ile alakalı net değilim henüz.GMA'da aldım,ve evrene sevgiyle geri iade ettim,demek ki bana uygun değilmiş ya da zamanı değilmiş diye düşündüm.Biliyorum ki önemli olan,benim ve geçmişimin şifalanması,geçmişi temizlersem,şimdimde temizlenecektir diye düşünüyorum,yaşadığım deneyimleri burada sizlerle paylaşacağım,hepinizi çok seviyorum!!!!
    Sevgi,ışık

VIP Member pelinn avatar
    Giriş Tarihi
    21-01-2007

Angel ...

sewgılı parıssstgermaınn
    ..enerjılerın kendıne uygunlugunu hıssetmıorsan ,oyledır.. bu konuda ıc sesımıze guwenmelıyızz..bzen belkı de acele karar werılebılıyor, bu yuzden kı ben sındırerek yawas yawas enerjı alımları yapmayı tercıh edıyorumm..

brzscıkk bahsettıgın konularr ; bana oldukca yakın geldı.. kırılamayan kalıplar.. senı ole ıyı anlıorm kıı..
    ancakk soyle de bır gercek war..ewrenın zamanı bızımkı gıbı ıslemıyor..artk bunu yasamayım,gecmısımı temızleyım,karmamı temızleyım su temızlensın ,bu hallolsunn desen dee..
    basmelek calısmaları,usuı,gma..fln fısman .. yapsan hatta olmuyor bana uygun mu deıl acaba enerjı ıslemıor mu desen dee o aslında ışlıyordur..
    .. demorılıze olma dıyorm sankı kendıme seslenırmısım gıbı..
    zıhnımızdekı ,realıtemızdekı zaman gercek zaman degıll aslında..bılıoruz,gunler akıyor,sabrmız zorlanıyor..dualıteye dusuyorz.. ammaa derınlerden ısleyen bı mekanızma wardır mutlaka..yada belkıde tam olarak dolduramadıgımız bı nıyet, bı boşluk war enerjı gonderımınde.. belkıde temızleyecegımız kalıbı henuz bulamıyorzz, belkıde ole bır kalıp yok.. sebep bambaska bısey..

belkıde sadece bır epröv,yasamamız ve ustesınden gelmemız gereken ..

dıyorumm we .. boşluk bırakıyorumm..

en yumusak ve mukemmel uyumla hallolsun artık dıye ewrene msj gonderıyorumm..
    koşulsuz sevgı ,aşk ve ısık an be an herbırımızın uzerınde olsun..
    sevgıyle kalın..
    pelinn

Giriş Tarihi
    20-05-2007

Dilerim ki...Arayan herkes aradığını bulur... Ben aradığımda belamı da buldum Mevla'mı da.. Ancak çözülemeyen kalıplarla ilgili sıkıntı çeken herkesin,en kolay,yumuşak ve mükemmel uyumla bu sıkıntılarını çözmesi dileğinde sevgili pelinn'e katılarak niyetimizi güçlendirmek düşüyor bana
    Sevgilerimle,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an bu konuyu 1 kullanıcı inceliyor: (0 üye ve 1 misafir)