Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: gözler kapalı renk patlaması ....

Junior Member safakh avatar
    Giriş Tarihi
    14-04-2006

gözler kapalı renk patlaması ....

Herkese selamlar, Şu günlerde ilginç bir deneyim yaşıyorum sizlerle paylaşmak istedim.Belli zamanlarda yarı uyku durmunda iken ani bir ses veya uyandırılmalarda bir an gözüm kapalı iken renkler birbirnin içne geçip kum tanesi gibi olup patlayarak 1-2 sn sürüp yok oluyor.Sebebini bilip bilmeme arasındayım sizlere aktarmak ihtiyacı hissettim.bu konuda bilgilerinizi paylaşmak istiyorum... Hepiniz ışıkla kalın ...
    Düzenleyen safakh : 12-09-2009 at 12:39

Moderator fantastic avatar
    Giriş Tarihi
    18-07-2007

Benimde zaman zaman ellerimi yüzüme koyup çalıştığımda önce kırmızı , sonra yeşil , sonra mor en sonda siyah olup kaybolan renkler oluyor , bu enerji aura ilişkisi ve enerjinin yoğunlaşmasıyla oluşan fiziksel enerjisel bir durum diye düşünüyorum.Tabi ustadlar bu konuyla ilgili daha net cevaplar verecektir.

Junior Member safakh avatar
    Giriş Tarihi
    14-04-2006

Cevaplar ve ilginiz için teşekkürler diliyorum.

Senior Member nirvana avatar
    Giriş Tarihi
    06-12-2008

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi safakh Mesajı Göster
    Herkese selamlar, Şu günlerde ilginç bir deneyim yaşıyorum sizlerle paylaşmak istedim.Belli zamanlarda yarı uyku durmunda iken ani bir ses veya uyandırılmalarda bir an gözüm kapalı iken renkler birbirnin içne geçip kum tanesi gibi olup patlayarak 1-2 sn sürüp yok oluyor.Sebebini bilip bilmeme arasındayım sizlere aktarmak ihtiyacı hissettim.bu konuda bilgilerinizi paylaşmak istiyorum... Hepiniz ışıkla kalın ...

hislerime tamamiyle tercüman oldun.aynı şeyleri ben de yaşıyorum ama neden olduğu hakkında bir bilgim yok.belki 3. göz ile ilgilidir...

Junior Member
    Giriş Tarihi
    05-08-2009

ayni seyi iki hafta öncesine kadar birkacdefa bende yasadim sonra neden acaba diye kendime sordum sonrada aklima bu güzel renklerin benlen bulusmak istedigi geldi simdi mesela acik maviye umudum artsin diye niyetleniyorum sonra artiyorda diyorum ve tesekkür ediyorum(o patlama anindaki halini saniyeleri uzatarak canli tutmaya calisiyorum) renklerin anlamini felanda bildigim yok bana hissetirdigine göre niyyetleniyorum ben daha enerjilere uyumlanamadim yurtdisinda oldugum icin güvendigim kisi tarafindan uyumlanabilmem icinde zaman organizesi yapmam gerekiyo seminerlerede cok katilmak isterim bence simdilik bu ufak patlamalar hediye tesekkür ediyorum tabiki de üstadlarin net cevabini bende bekliyorum hoscakalin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an bu konuyu 1 kullanıcı inceliyor: (0 üye ve 1 misafir)