PDA

Grafik Görünüm : Takıntı-Zorlantı...Kapanmış çakralar

Self-Master
04-10-2008, 14:47
Hepinize merhaba sevgili yoldaşlarım!foruma yeniyim hatta ilk mesajım.tanışma ya da hikayeleriniz kısmı varsa buradan sizlere kendimi tanıtmayı düşünüyorum.
Enerji konularıyla 6 ay önce tamamen rastlantısal olarak (gerçi buna rastlantı demek de dogru olmaz ya) tanıştım.hatta o sürecin bi devamı olarak da burada;aynı dilden konuşabileceğim can'larla,yoldaş'larlayım.
Takıntı-Zorlantı ve major depresyon probleminden ötürü tedavi görüyordum.
Asla fayda görmediğim için tüm ilaçlarımı bıraktım ve tesadüf eseri şifalı taşlarla tanıştım.Taşlardan yüksek derecede etki görüyordum.
Taşları kullanmaya başladıktan 2 gün sonra anormal hasarlı olan altkarın çakramdan rüyamda bi ameliyat gecirdim ve o günün ertesi kuyruksokumu bölgesinde bi çıban oluştu.
internetten araştırdıgım kadarıyla kök çakra açıldıgında kuyruk sokumunda bu tip çatlamalar olabiliyormuş.
Bu konuda tecrübeli olanlar varsa bilgi de rica ediyorum cunku bu çıban yaklaşık beş buçuk ay önce oluştu.burdan irin akıyor.tabi su anda küçücük bi nokta kadar kaldı(ve benim de void bolgesindeki tüm agrılarım,kasılmalarım eskisine gore kalmadı).fakat halen az da olsa akıntı oluyor ve her akan 1 damla bile halen temizlenmekte olan bedenimde belirgin bi hafifleşme yaratıyor.

Kısa kesmek gerekirse ne oldugunu 6 ay önce taşların nasıl etki ettiklerini araştırmam sonucunda öğrendiğim "çakra"larımı önceden enerji konularında hiçbi şey bilmiyorken hissedebiliyordum.bana sinyaller veriyodu 2. ve 3. çakram.tabi bunun sebebi sadece benim fazla duyarlı olmam mı yoksa çakralarımın tamamen kapalı olması mıydı bilemiyorum:)
Taşlarla iyi gidiyorum,marmaris selimiye'de de 4 seans releksoloji,reiki,quantum touch,reconnection healing tedavisi gördüm.Fakat hala çakralarımın tamamen temizlenmiş oldugunu sanmıyorum:)
Selmiye'deki reiki master özellikle kök çakramın daha problemli oldugunu söyledi.Yardımlarınızı bekliyorum:)
Hepinize şimdiden çok teşekkür ediyor,iyi ve mutlu yolculuklar diliyorum yoldaşlarım.

mySoul
04-10-2008, 15:29
sevgili self master hoş gelmişsin siteye, ilk ve en en önce senden bilgilerini rica edebilirmiyim? şifa yollamak isterim:kalp:

Evrenden akan enerjiden mutluluk ve sevgi enerjilerinin sana doğru akmasını seçersen eğer bunu 3 kez söylemen ve sürekli bu frekansta kalman içinde kendini her beğenmediğin durumunda da tekrarlamanı tavsiye ederim.:flowers:

"BEN , evrenden bana doğru sevgi mutluluk huzur şifa bereket enerjilerinin aktığını hissetmeyi seçiyorum" x 3 kez

sevgiyle kal:angel2:

Self-Master
04-10-2008, 17:08
mySoul öncelikle önerin ve uyarın için teşekkür ediyorum yoldaşım.

erkan89
04-10-2008, 17:54
bende enerji yollarım.. geçmiş olsun...:friends:

mySoul
04-10-2008, 18:34
şifa olsun:angel2:

Self-Master
04-10-2008, 18:41
çok teşekkür ediyorum sevgili yoldaşlarım :)

Kalliope
04-10-2008, 20:22
:angel2:geçmiş olsun....:flowers2:sevgiyle şifalar olsun...

fidanbolu
04-10-2008, 20:30
:angel2:

Self-Master
05-10-2008, 17:07
çok teşekkürler :)

naz_ks43
05-10-2008, 17:36
Şifa olsun:angel2:Hoşgeldiniz

Self-Master
06-10-2008, 02:27
tşk ederim hoşbulduk :)

aprillike
06-10-2008, 09:22
Hoşgeldin sevgili Self-Master:)
Umarım sağlığın biran önce düzelir:flowers:

telvin
06-10-2008, 09:48
Sevgili Self-Master, ailemize hoşgeldin...Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun..:flowers:

Yazdığın yazıyla ilgili ufak bir düzeltme yapma gereği duydum...

bana sinyaller veriyodu 2. ve 3. çakram.tabi bunun sebebi sadece benim fazla duyarlı olmam mı yoksa çakralarımın tamamen kapalı olması mıydı bilemiyorum:)

Yazında dediğin gibi "çakranın kapalı" olması diye bir şey olmaz..Zira her hangi bir çakranın kapanması demek, ölmemiz demektir...Günümüzde her yerde kullanılmasına rağmen yanlış kullanılmaktadır...

Çakralar düzensiz çalışabilir ama asla kapanmaz, ölümün dışında...:flowers:

Sevgi ve dostlukla...

Self-Master
06-10-2008, 13:04
hoşbulduk sevgili yoldaşlar.
telvin kardeşim düzeltmen için teşekkür ediyorum.haklısın bunu ben de okumuştum buna ragmen "kapanma" terimini kullandım,hata ettim:)
Ama benimkiler hakikaten düzensiz çalışmanın ötesinde bayagı bitap bi durumdaydı.
Çakraların açılması üzerine bi video var internet üzerinde bi çizgi filmden alınmış.orada çakraların her birini bi göle benzetiyo,enerji akımını da suyun bu göllerden geçişi olarak.bende su neredeyse ölümü engelliycek kadar sızıntılar halinde akmaktaydı.
gercege döndüğümüzde en basit enerji kaynagı olarak düşünceyi ele alabiliriz.Mevlana nın "Kardeşim sen düşünceden ibaretsin.Gül düşünür gülüstan olursun,diken düşünür dikenlik olursun" sözündeki gibi.mutlu şeyler düşündüğümüzde mutlu olmamız gibi.ben herşeyi olumsuz algılıyordum ve sadece herşeyin bitmesini enerji akımının "durmasını" arzu ediyordum.
malesef benim arzum ölmekti.evet bedenimdeki akımı durdurmak bedenimi terk etmek istiyordum.nasıl diye fazla düşünmeye de gerek yok;şu ankinin tam tersi yöndeydim sevgili yoldaşlar.bi ateisttim:)
Velhasıl insanoglu şaşmaya müsaittir,şaşmıştır,şaşacaktır.
Alemlerin Rabbini ihsan edenlerin fark mutlak sevgi duymaktır.Çünkü tanrı saf sevgidir.Ateistler namaz kılanları zavallı görebilir acıyabilir ve acımaktan da keyif alabilir ama ihsan edenler onlara yalnız gülümsemelidir.
velhasıl "...O'ndan geldik dönüş O'nadır..." yoldaşlarım:)
sevgi ve mutluluk dolu yolculuklar:)